Wszystkich, którzy chcą pomóc w rozwoju NamZależy zapraszamy do dotowania naszej telewizji. Najwięcej wydajemy oczywiście na benzynę – niestety nasze samochody nie jeżdżą na wodę… Sprzęt do nagrywania, połączenia telefoniczne, utrzymanie serwera i domeny – za to również trzeba zapłacić. Nie bombardujemy Was w naszych materiałach reklamami. Jak się pewnie domyślacie Unia Europejska raczej nie finansuje tego projektu…

Wierzymy, że można tworzyć wartościowe materiały właśnie w ten sposób – dzięki dobrowolnej pomocy widzów, a nie przymusowym podatkom!

Wszystkich, którzy chcą dobrowolnie wesprzeć wolne słowo prosimy o wpłaty na poniższe konto:
Wpłata na konto bankowe chwilowo niedostępna. Prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres: kontakt@namzalezy.pl (w polach tytuł i treść wpisz: dotacja). Odeślemy Ci wiadomość, gdy tylko dotacja na konto bankowe będzie aktywna.

Istnieje również możliwość dotacji w BitCoinach.
Adres BitCoin: 1K3r1g5CM3iHALSxhCmEqceebhk69arc7N
BitCoin QR code & info

Lub adres PayPal: (dotacje PayPal również chwilowo wstrzymane – lada dzień pojawi się zbiórka na nasz portal w serwisie PolakPotrafi.pl)

Dziękujemy!

Informacje prawne:
Darowizny są legalne! Zgodnie z orzeczeniem sądu (sprawa przeciwko serwisowi Histmag.org – więcej informacji tutaj) ustawa o zbiórkach publicznych (w tym wymóg zezwolenia) dotyczy zbiórek gotówkowych – nie ma zastosowania do darowizn elektronicznych-bezgotówkowych. Ustawa nie reguluje crowdfundingu, gdyż powstawała w 1933 r., gdy o internecie nikt nie słyszał.

Darowizny są rozliczane z Urzędem Skarbowym zgodnie z ustawą:
• ustawa z dnia 28 lipca 1983 r. o podatku od spadków i darowizn (Dz. U. z 2009 r. Nr 93, poz. 768, z późn. zm.)
• ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (Dz. U. z 2012 r. poz. 749, z późn. zm),
(więcej informacji tutaj)

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy.

Top